😏
17 januari 2015
–
Spaarnwoude, deelplan Houtrak (buiten)
Wethouder van Essenweg
Wethouder van Essenweg, Halfweg
Nederland🇳🇱
Spaarnwoude, deelplan Houtrak (buiten)
Wethouder van Essenweg
Wethouder van Essenweg, Halfweg
Nederland🇳🇱
Awakenings Festival dagen
Awakenings Festival, | za 27 jun 2015, 12:00 | ||
Awakenings Festival, | zo 28 jun 2015, 12:00 | ← |
Tickets & prijzen Awakenings Festival
Uitverkocht
Voorverkoop: | € 40,- |
passepartout: | € 82,50 |
Minimumleeftijd?
18Stemresultaat: geweldig
geweldig | 276 | 64% | |
zeer goed | 127 | 29% | |
goed | 24 | 6% | |
ok | 5 | 1% | |
voldoende | 0 | ||
onvoldoende | 1 | ||
slecht | 0 | ||
zeer slecht | 0 | ||
waardeloos | 0 |
Line-up Awakenings Festival
Line-up is niet compleet.
1Area V Drumcode |
---|
2Area W |
3Area X |
4Area Y Minus |
5Area Z |
6Area A |
7Area C Joris Voorn & Friends |
8Area B Hardtechno |
Statistieken
1567 | bezoekers | |
518 | geïnteresseerd | |
2921 | bezoekers | |
46583 | bezoekers | |
3487 | geïnteresseerd | |
55 / 34 | · | mannen / vrouwen |
25.3 | gemiddelde leeftijd | |
24.9 | leeftijd mediaan | |
1 | · | nieuwsbericht |
39 | · | video's |
1 | · | albumfoto |
266 | · | opmerkingen |
56 | · | waarderingen |
geweldig | · | stemresultaat (433 stemmen) |
Nieuws
Awakenings maakt complete line-up 2 daags festival bekend
23 januari 2015
Op zaterdag 27 en zondag 28 juni 2015 vindt de 15e editie van het internationaal gerenommeerde technofestival Awakenings plaats. Het festivalterrein, bij Spaarnwoude, deelplan Houtrak Houtrak, is beide dagen van 12 tot 23 uur geopend en biedt in 8 area's plaats aan de crème de la crème van de hedendaagse technoscene, in al zijn diversiteit. 10
Leeftijdverdeling
Gemiddelde leeftijd: 25.3, leeftijd mediaan: 24.9
percentages onder de 1 en ouderen (60+) worden niet meegenomen in deze bepaling
percentages onder de 1 en ouderen (60+) worden niet meegenomen in deze bepaling
Awakenings Festival 2015 is completely sold out! There will be NO doorsale!
Couldn’t get a ticket? Experience Awakenings Festival 2015 at its best with live photos, videos and sets of your favorite artists at our report page: http://bit.ly/1KcANLK
Check the timetable out below or go to our website www.awakeningsfestival.nl/timetable/ to save your favorite artists to create your own personal timetable!
Couldn’t get a ticket? Experience Awakenings Festival 2015 at its best with live photos, videos and sets of your favorite artists at our report page: http://bit.ly/1KcANLK
Check the timetable out below or go to our website www.awakeningsfestival.nl/timetable/ to save your favorite artists to create your own personal timetable!
→ lees meer
Awakenings Festival 2015 is completely sold out! There will be NO doorsale!
Couldn’t get a ticket? Experience Awakenings Festival 2015 at its best with live photos, videos and sets of your favorite artists at our report page: http://bit.ly/1KcANLK
Check the timetable out below or go to our website www.awakeningsfestival.nl/timetable/ to save your favorite artists to create your own personal timetable!
Timetable Day One - Saturday June 27th
• Area V
12:00 - 15:00 Job Jobse & Tom Trago
15:00 - 17:00 Joris Voorn
17:00 - 19:00 Sven Väth (OFFICIAL)
19:00 - 21:00 Joseph Capriati
21:00 - 23:00 Len Faki (OFFICIAL)
• Area W
12:00 – 13:30 Elias Mazian
13:30 – 15:00 Hector
15:00 – 17:00 Luciano
17:00 – 19:00 LOCO DICE
19:00 – 21:00 Adam Beyer
21:00 – 23:00 Richie Hawtin
• Area X
12:00 - 13:30 Doka
13:30 – 15:00 Sandrien
15:00 – 16:30 Jimmy Edgar
16:30 – 18:30 Jeff Mills
18:30 – 20:00 DVS1
20:00 – 21:30 Dave Clarke
21:30 – 23:00 Nina Kraviz
• Area Y
12.00 - 13.45 Ryan Elliot
13.45 - 15.30 Scuba
15.30 - 17.30 Ben Klock
17.30 - 19.30 Speedy J
19.30 - 21.00 TRADE(Surgeon & Blawan)
21.00 - 22.00 Chris Liebing
•Area Z (15 Years of Awakenings Festival)
12:00 – 14:15 Billy Nasty & Tim Wolff
14:15 – 16:15 Cari Lekebusch & Joel Mull
16:15 – 18:00 Secret Cinema & Egbert
18:00 – 19:45 Carl Craig
19:45 – 20:45 The Advent (live)
20:45 – 22:00 Miss Djax
22:00 – 23:00 Fatima Hajji
•Area A
12:00 – 13:30 KERK!
13:30 – 15:00 2000 and One
15:00 – 16:30 Eats Everything
16:30 – 18:00 Julio Bashmore
18:00 – 19:30 Maya Jane Coles
19:30 – 21:00 De Sluwe Vos
21:00 – 23:00 VisionQuest (Lee Curtiss, Ryan Crosson, Shaun Reeves)
•Area B
12:00 – 13:45 JP Enfant
13:45 – 15:00 Dense & Pika (live)
15:00 – 16:45 Rebekah
16:45 – 18:30 Marcel Dettmann
18:30 – 19:30 Henrik Schwarz (technoset)
19:30 – 21:15 Maetrik
21:15 – 23:00 Pan-Pot
•Area C
12:00 – 13:30 Molly & Awanto3
13:30 – 15:00 illesnoise
15:00 – 16:45 Agoria
16:45 – 18:00 K!NK (live)
18:00 – 19:45 Klangkarussell (dj set)
19:45 – 21:15 Monkey Safari
21:15 – 23:00 Gabriel Ananda & Dominik Eulberg
Timetable Day Two - Sunday June 28th
•Area V (Drumcode)
12:00 – 14:00 Joel Mull
14:00 – 15:30 Sam Paganini
15:30 – 16:30 Paul Ritch (live)
16:30 – 18:00 Alan Fitzpatrick
18:00 – 19:30 Pan-Pot
19:30 – 21:00 Maceo Plex
21:00 – 23:00 Adam Beyer & Ida Engberg
• Area W
12:00 – 13:30 Ici Sans Merci
13:30 – 15:00 Ilario Allicante
15:00 – 16:00 Recondite (live)
16:00 – 17:45 Tale of Us
17:45 – 19:30 Ricardo Villalobos
19:30 – 21:00 Joseph Capriati
21:00 – 23:00 Sven Väth
• Area X
12:00 – 13:30 Jasper Wolff & Maarten Middendorf
13:30 – 15:00 Boddika
15:00 – 16:30 Nicole Moudaber
16:30 – 18:00 Gary Beck
18:00 – 19:30 _UNSUBSCRIBE_ (Dave Clarke & Mr: Jones)
19:30 – 21:00 Len Faki
21:00 – 23:00 Ben Klock & Marcel Dettmann
• Area Y (Minus)
12:00-13:30 Fabio Florido
13:30-15:00 Julian Jeweil
15:00-16:30 Joran van Pol
16:30-18:00 Matador (live)
18:00-20:00 Paco Osuna OFFICIAL
20:00-21:00 Jon Gaiser (live)
21:00-23:00 Richie Hawtin
• Area Z (Electric Deluxe)
12:00 – 13:45 Subjected
13:45 – 14:45 Shifted (live)
14:45 – 16:30 AnD
16:30 – 17:30 Karenn (live)
17:30 – 19:30 Rodhad
19:30 – 23:00 Collabs 3000 Chris Liebing & Speedy J
•Area A
12:00 – 13:00 Delicatesse
13:00 – 14:15 Alex Salvador
14:15 – 15:45 Joris Delacroix
15:45 – 17:15 Alle Farben
17:15 – 19:00 andhim
19:00 – 20:30 Oliver Koletski
20:30 – 21:30 De Sluwe vos (LIVE)
21:30 – 23:00 Karotte
Area B
12:00 – 13:00 Mike Drama
13:00 – 14:00 GREG NoTILL
14:00 – 15:00 Julyukie
15:00 – 16:15 O.B.I. & ViperXXL
16:15 – 17:00 Boris S.
17:00 – 18:30 Lukas & Fernanda Martins
18:30 – 20:00 No.Dolls aka ( Dj Candy Cox & Daniela Haverbeck)
20:00 – 21:30 Dj SveTec & Golpe
21:30 – 23:00 PETDuo
• Area C (Joris Voorn & Friends)
12:00 – 13:30 Anton Pieete
13:30 – 15:00 Nic Fanciulli
15:00 – 17:00 Apollonia
17:00 – 18:00 Guti (live)
18:00 – 19:30 Henrik Schwarz (live)
19:30 – 21:30 Joris Voorn
21:30 – 23:00 Kölsch
Couldn’t get a ticket? Experience Awakenings Festival 2015 at its best with live photos, videos and sets of your favorite artists at our report page: http://bit.ly/1KcANLK
Check the timetable out below or go to our website www.awakeningsfestival.nl/timetable/ to save your favorite artists to create your own personal timetable!
Timetable Day One - Saturday June 27th
• Area V
12:00 - 15:00 Job Jobse & Tom Trago
15:00 - 17:00 Joris Voorn
17:00 - 19:00 Sven Väth (OFFICIAL)
19:00 - 21:00 Joseph Capriati
21:00 - 23:00 Len Faki (OFFICIAL)
• Area W
12:00 – 13:30 Elias Mazian
13:30 – 15:00 Hector
15:00 – 17:00 Luciano
17:00 – 19:00 LOCO DICE
19:00 – 21:00 Adam Beyer
21:00 – 23:00 Richie Hawtin
• Area X
12:00 - 13:30 Doka
13:30 – 15:00 Sandrien
15:00 – 16:30 Jimmy Edgar
16:30 – 18:30 Jeff Mills
18:30 – 20:00 DVS1
20:00 – 21:30 Dave Clarke
21:30 – 23:00 Nina Kraviz
• Area Y
12.00 - 13.45 Ryan Elliot
13.45 - 15.30 Scuba
15.30 - 17.30 Ben Klock
17.30 - 19.30 Speedy J
19.30 - 21.00 TRADE(Surgeon & Blawan)
21.00 - 22.00 Chris Liebing
•Area Z (15 Years of Awakenings Festival)
12:00 – 14:15 Billy Nasty & Tim Wolff
14:15 – 16:15 Cari Lekebusch & Joel Mull
16:15 – 18:00 Secret Cinema & Egbert
18:00 – 19:45 Carl Craig
19:45 – 20:45 The Advent (live)
20:45 – 22:00 Miss Djax
22:00 – 23:00 Fatima Hajji
•Area A
12:00 – 13:30 KERK!
13:30 – 15:00 2000 and One
15:00 – 16:30 Eats Everything
16:30 – 18:00 Julio Bashmore
18:00 – 19:30 Maya Jane Coles
19:30 – 21:00 De Sluwe Vos
21:00 – 23:00 VisionQuest (Lee Curtiss, Ryan Crosson, Shaun Reeves)
•Area B
12:00 – 13:45 JP Enfant
13:45 – 15:00 Dense & Pika (live)
15:00 – 16:45 Rebekah
16:45 – 18:30 Marcel Dettmann
18:30 – 19:30 Henrik Schwarz (technoset)
19:30 – 21:15 Maetrik
21:15 – 23:00 Pan-Pot
•Area C
12:00 – 13:30 Molly & Awanto3
13:30 – 15:00 illesnoise
15:00 – 16:45 Agoria
16:45 – 18:00 K!NK (live)
18:00 – 19:45 Klangkarussell (dj set)
19:45 – 21:15 Monkey Safari
21:15 – 23:00 Gabriel Ananda & Dominik Eulberg
Timetable Day Two - Sunday June 28th
•Area V (Drumcode)
12:00 – 14:00 Joel Mull
14:00 – 15:30 Sam Paganini
15:30 – 16:30 Paul Ritch (live)
16:30 – 18:00 Alan Fitzpatrick
18:00 – 19:30 Pan-Pot
19:30 – 21:00 Maceo Plex
21:00 – 23:00 Adam Beyer & Ida Engberg
• Area W
12:00 – 13:30 Ici Sans Merci
13:30 – 15:00 Ilario Allicante
15:00 – 16:00 Recondite (live)
16:00 – 17:45 Tale of Us
17:45 – 19:30 Ricardo Villalobos
19:30 – 21:00 Joseph Capriati
21:00 – 23:00 Sven Väth
• Area X
12:00 – 13:30 Jasper Wolff & Maarten Middendorf
13:30 – 15:00 Boddika
15:00 – 16:30 Nicole Moudaber
16:30 – 18:00 Gary Beck
18:00 – 19:30 _UNSUBSCRIBE_ (Dave Clarke & Mr: Jones)
19:30 – 21:00 Len Faki
21:00 – 23:00 Ben Klock & Marcel Dettmann
• Area Y (Minus)
12:00-13:30 Fabio Florido
13:30-15:00 Julian Jeweil
15:00-16:30 Joran van Pol
16:30-18:00 Matador (live)
18:00-20:00 Paco Osuna OFFICIAL
20:00-21:00 Jon Gaiser (live)
21:00-23:00 Richie Hawtin
• Area Z (Electric Deluxe)
12:00 – 13:45 Subjected
13:45 – 14:45 Shifted (live)
14:45 – 16:30 AnD
16:30 – 17:30 Karenn (live)
17:30 – 19:30 Rodhad
19:30 – 23:00 Collabs 3000 Chris Liebing & Speedy J
•Area A
12:00 – 13:00 Delicatesse
13:00 – 14:15 Alex Salvador
14:15 – 15:45 Joris Delacroix
15:45 – 17:15 Alle Farben
17:15 – 19:00 andhim
19:00 – 20:30 Oliver Koletski
20:30 – 21:30 De Sluwe vos (LIVE)
21:30 – 23:00 Karotte
Area B
12:00 – 13:00 Mike Drama
13:00 – 14:00 GREG NoTILL
14:00 – 15:00 Julyukie
15:00 – 16:15 O.B.I. & ViperXXL
16:15 – 17:00 Boris S.
17:00 – 18:30 Lukas & Fernanda Martins
18:30 – 20:00 No.Dolls aka ( Dj Candy Cox & Daniela Haverbeck)
20:00 – 21:30 Dj SveTec & Golpe
21:30 – 23:00 PETDuo
• Area C (Joris Voorn & Friends)
12:00 – 13:30 Anton Pieete
13:30 – 15:00 Nic Fanciulli
15:00 – 17:00 Apollonia
17:00 – 18:00 Guti (live)
18:00 – 19:30 Henrik Schwarz (live)
19:30 – 21:30 Joris Voorn
21:30 – 23:00 Kölsch