😏
4 maart 2011
Raketbasis Pydna (buiten)
Rothenbergerhof
Rothenbergerhof, Kastellaun
Duitsland🇩🇪
Nature One dagen
Nature One, | do 4 aug 2011 | ||
Nature One, | vr 5 aug 2011 | ||
Nature One, | za 6 aug 2011 | ← |
Minimumleeftijd?
18Stemresultaat: geweldig
geweldig | 224 | 78% | |
zeer goed | 41 | 14% | |
goed | 16 | 6% | |
ok | 2 | 1% | |
voldoende | 0 | ||
onvoldoende | 1 | ||
slecht | 2 | 1% | |
zeer slecht | 0 | ||
waardeloos | 2 | 1% |
Foto's (→ toon alle 55 foto's)
fotograaf: Je\/\/e
Line-up Nature One
Line-up is niet compleet.
Looptijd mist, evenement heeft nu geen eindtijd!
1Open Air Mainfloor |
---|
zo 01:30 - 03:00: Paul van Dyk |
2Century Circus |
za 18:00 - 19:30: Sascha Krohn |
3House Of House |
za 20:00 - 21:30: Hanne & Lore |
Thalstroem · trompet |
zo 07:30 - 09:00: Till Krüger |
4Classic Terminal |
zo 00:00 - 02:00: Jam El Mar |
5Dirty Workz |
6Hardcore Gladiators |
za 18:00 - 20:00: Chrust |
za 20:00 - 21:30: Pressureheads |
7Thunderdome |
8Abstract Meets dancefield & Butan |
za 19:30 - 21:00: Frank Müller |
9Acid wars & Fusion CLub |
za 23:00 - 00:30: Michael Kruck |
10Airport Outdoor |
za 18:00 - 21:30: DeLaDope |
zo 01:30 - 06:00: Daniel R. |
11Airport Indoor |
za 23:00 - 02:00: Zweikörpersystem |
12Dasding Plattenlegerzeit |
za 18:00 - 21:00: Philipp Ruhmhardt |
za 21:00 - 00:00: Sandro Marques |
zo 04:00 - 05:30: Deerk Hollaender |
13Elekrokucke feat. RheinTime Entertainment & e-lectribe |
za 23:15 - 00:15: Chris Sonaxx |
zo 00:15 - 01:15: Hanne & Lore |
zo 05:45 - 07:00: Christian Kliché |
14Energy 11 in cooperation with 'In Bed With Space' |
zo 02:00 - 02:30: Vito & Danito |
zo 05:45 - 06:30: Preacher |
15Forum |
za 18:00 - 21:00: Robin Junker |
zo 06:00 - 07:00: Robin Junker |
16HeavensGate Meets Raveline |
zo 06:30 - 07:00: Neil Moore |
17Hexenhouse |
za 22:00 - 23:30: Roughnix |
18Ostfunk Berlin- The Eastside Story tour |
za 18:00 - 20:00: Stereo Jack |
Thomas Lizzara house, techno |
19Strezzkidz vs. Spielstaub |
za 19:00 - 20:30: Rudicarellgott |
2020 Jahre Tresor Berlin |
za 22:00 - 00:00: Erique 47 |
21Tunnel Trance Force |
26USB- The Hardtechno Family |
Mark Mayu techno |
27Vogua Club- For Gays, Lesbians & Friends |
Statistieken
703 | bezoekers | |
453 | geïnteresseerd | |
24201 | bezoekers | |
8249 | geïnteresseerd | |
69 / 26 | · | mannen / vrouwen |
25.2 | gemiddelde leeftijd | |
25.3 | leeftijd mediaan | |
2 | · | nieuwsberichten |
2 / 4 | · | forumonderwerpen |
Je\/\/e: 55 | · | foto's |
105 | · | albumfoto's |
190 | · | opmerkingen |
32 | · | waarderingen |
geweldig | · | stemresultaat (288 stemmen) |
Nieuws
Nature One goes wild
9 juni 2011
'Go wild – freak out'. Dat is het motto van de zeventiende Nature One en daarmee de onverbloemde verplichting om een lang festivalweekend vol plezier te beleven. 300 deejays uit de hele wereld komen van 5 tot 7 augustus naar de raketbasis van Pydna in Rijnland-Palts. Op maar liefst 23 podia komt de hele waaier van elektronische muziek aan bod, met sterren zoals Paul van Dyk, Sven Väth, Sander van Doorn, Dave Clarke en ATB. 36
Nature One
7 maart 2011
Raveline readers have voted – Mayday 2011, Syndicate and Ruhr in Love also in the top ten. 25
Freitag, 05.08.2011
DJs
Sander van Doorn (Eindhoven)
ATB (Bochum)
Tiefschwarz (Berlin)
GTronic (Antwerpen)
Arty (Saratov)
Alex O`Rion (Amsterdam)
LiveActs
Lexy & K-Paul (Berlin)
Laserkraft 3D (Kaiserslautern/Mannheim)
Gustavo Bravetti (Montevideo)
Samstag, 06.08.2011
DJs
DJs
Sander van Doorn (Eindhoven)
ATB (Bochum)
Tiefschwarz (Berlin)
GTronic (Antwerpen)
Arty (Saratov)
Alex O`Rion (Amsterdam)
LiveActs
Lexy & K-Paul (Berlin)
Laserkraft 3D (Kaiserslautern/Mannheim)
Gustavo Bravetti (Montevideo)
Samstag, 06.08.2011
DJs
→ lees meer
Tickets: --
LineUp:
OPEN AIR FLOOR
Freitag, 05.08.2011
DJs:
Sander van Doorn (Eindhoven)
ATB (Bochum)
Tiefschwarz (Berlin)
GTronic (Antwerpen)
Arty (Saratov)
Alex O`Rion (Amsterdam)
LiveActs:
Lexy & K-Paul (Berlin)
Laserkraft 3D (Kaiserslautern/Mannheim)
Gustavo Bravetti (Montevideo)
Samstag, 06.08.2011
DJs:
Paul van Dyk (Berlin)
Ferry Corsten (Rotterdam)
Markus Schulz (Florida)
Moguai (Ruhr-Area)
Aly & Fila (Kairo)
Alex M.O.R.P.H. b2b
Woody van Eyden (Bochum)
W&W (Breda)
Dave202 (Zürich)
Steve Anderson (Edinburgh)
LiveActs:
Fritz Kalkbrenner (Berlin)
Anthony Rother (Frankfurt)
Mason (Amsterdam)
NatureOne Inc.
CENTURY CIRCUS
Freitag, 05.08.2011
DJs:
Sven Väth (Frankfurt)
Adam Beyer (Stockholm)
Monika Kruse (Berlin)
Klaudia Gawlas (Passau)
Daniel Soave (Wiesbaden)
LiveActs:
Lützenkirchen (München)
Chymera (Berlin)
Samstag, 06.08.2011
DJs:
Dave Clarke (Amsterdam)
Felix Kröcher (Frankfurt)
Umek (Ljubljana)
Rush (Chicago)
Marco Bailey (Brüssel)
Frank Kvitta (Frankfurt)
Sutura (Stuttgart)
Sascha Krohn (Wiesbaden)
LiveActs:
The Advent (London)
Planetary Assault Systems (London)
BMG aka Brachiale Musikgestalter (Wiesbaden)
Eric Sneo (Mainz)
HOUSE OF HOUSE
Freitag, 05.08.2011
DJs:
Turntablerocker (Berlin)
Tom Novy b2b
Abigail Bailey (Zürich/London)
Tube & Berger (Solingen)
Sebastien Drums (Nizza)
Ante Perry (Ruhr Area)
Juliet Sikora (Dortmund)
LiveActs:
Kollektiv Turmstrasse (Hamburg)
Kaiserdisco (Hamburg)
Samstag, 06.08.2011
DJs:
Matthias Tanzmann (Leipzig)
Dominik Eulberg (Bonn)
Butch (Mainz)
Gregor Tresher (Frankfurt)
Niko Schwind (Berlin)
Hanne und Lore (Herford)
Anna Reusch (Krefeld)
LiveActs:
Format:B (Berlin)
AKA AKA feat. Thalstroem (Berlin)
Till Krüger (Stuttgart)
CLASSIC TERMINAL
Freitag, 05.08.2011
DJs:
Tom Novy (Zürich)
Kai Tracid (Frankfurt)
Niels van Gogh (Augsburg)
Mike-MH4 (Schwerin)
LiveActs:
Future Breeze (Essen)
Beroshima (Berlin)
Samstag, 06.08.2011
DJs:
Mark`Oh (Dorsten)
Takkyu Ishino (Tokio)
Taucher (Bischofsheim)
Markus Gardeweg (Hamburg)
DJ Toyax (Haarlem)
LiveActs:
Jam (Jam & Spoon) (Frankfurt)
Acid Junkies (Eindhoven)
LineUp:
OPEN AIR FLOOR
Freitag, 05.08.2011
DJs:
Sander van Doorn (Eindhoven)
ATB (Bochum)
Tiefschwarz (Berlin)
GTronic (Antwerpen)
Arty (Saratov)
Alex O`Rion (Amsterdam)
LiveActs:
Lexy & K-Paul (Berlin)
Laserkraft 3D (Kaiserslautern/Mannheim)
Gustavo Bravetti (Montevideo)
Samstag, 06.08.2011
DJs:
Paul van Dyk (Berlin)
Ferry Corsten (Rotterdam)
Markus Schulz (Florida)
Moguai (Ruhr-Area)
Aly & Fila (Kairo)
Alex M.O.R.P.H. b2b
Woody van Eyden (Bochum)
W&W (Breda)
Dave202 (Zürich)
Steve Anderson (Edinburgh)
LiveActs:
Fritz Kalkbrenner (Berlin)
Anthony Rother (Frankfurt)
Mason (Amsterdam)
NatureOne Inc.
CENTURY CIRCUS
Freitag, 05.08.2011
DJs:
Sven Väth (Frankfurt)
Adam Beyer (Stockholm)
Monika Kruse (Berlin)
Klaudia Gawlas (Passau)
Daniel Soave (Wiesbaden)
LiveActs:
Lützenkirchen (München)
Chymera (Berlin)
Samstag, 06.08.2011
DJs:
Dave Clarke (Amsterdam)
Felix Kröcher (Frankfurt)
Umek (Ljubljana)
Rush (Chicago)
Marco Bailey (Brüssel)
Frank Kvitta (Frankfurt)
Sutura (Stuttgart)
Sascha Krohn (Wiesbaden)
LiveActs:
The Advent (London)
Planetary Assault Systems (London)
BMG aka Brachiale Musikgestalter (Wiesbaden)
Eric Sneo (Mainz)
HOUSE OF HOUSE
Freitag, 05.08.2011
DJs:
Turntablerocker (Berlin)
Tom Novy b2b
Abigail Bailey (Zürich/London)
Tube & Berger (Solingen)
Sebastien Drums (Nizza)
Ante Perry (Ruhr Area)
Juliet Sikora (Dortmund)
LiveActs:
Kollektiv Turmstrasse (Hamburg)
Kaiserdisco (Hamburg)
Samstag, 06.08.2011
DJs:
Matthias Tanzmann (Leipzig)
Dominik Eulberg (Bonn)
Butch (Mainz)
Gregor Tresher (Frankfurt)
Niko Schwind (Berlin)
Hanne und Lore (Herford)
Anna Reusch (Krefeld)
LiveActs:
Format:B (Berlin)
AKA AKA feat. Thalstroem (Berlin)
Till Krüger (Stuttgart)
CLASSIC TERMINAL
Freitag, 05.08.2011
DJs:
Tom Novy (Zürich)
Kai Tracid (Frankfurt)
Niels van Gogh (Augsburg)
Mike-MH4 (Schwerin)
LiveActs:
Future Breeze (Essen)
Beroshima (Berlin)
Samstag, 06.08.2011
DJs:
Mark`Oh (Dorsten)
Takkyu Ishino (Tokio)
Taucher (Bischofsheim)
Markus Gardeweg (Hamburg)
DJ Toyax (Haarlem)
LiveActs:
Jam (Jam & Spoon) (Frankfurt)
Acid Junkies (Eindhoven)