Timetable
Mainstage
11:00 - 13:00 Mike Heart
13:00 - 14:30 Yves DeRuyter
14:30 - 15:30 Fausto
15:30 - 17:00 Ruthless
17:00 - 18:00 Max Enforcer
18:00 - 19:30 Pavo vs Isaac
19:30 - 20:00 Southstylers
20:00 - 21:00 Max B Grant
21:00 - 22:00 The Prophet
22:00 - 23:00 Panic
Host: Ruffian
Early Rave
11:00 - 12:00 Bountyhunter
12:00 - 13:00 Waxweazle
13:00 - 14:15 Gizmo vs Bass-D
14:15 - 15:15 Yves
15:15 - 16:15 Chosen Few
16:15 - 17:15 Vince
17:15 - 18:15 Distortion & MC Raw
18:15 - 19:45 Paul Elstak & DJ Rob feat. MC Hughie Babe
19:45 - 21:15 Charly Lownoise & Mental Theo
21:15 - 22:30 The Viper & Mad-E-fact
Host: MC Alee
Hardstyle
11:00 - 12:30 D-Block & S-te-Fan
12:30 - 13:30 Pila
13:30 - 14:30 Trilok en Chiren
14:30 - 15:30 Lars Tindy
15:30 - 16:30 Luna
16:30 - 17:30 Duro
17:30 - 18:30 Tatanka
18:30 - 20:00 Beholder & Balistic
20:00 - 21:00 Deepack
21:00 - 22:00 Technoboy
Host: MC Villain
Techno
11:00 - 12:30 Jamie Ball
12:30 - 14:00 Q-IC
14:00 - 15:30 Robert Natus
15:30 - 17:00 Torsten Kanzler
17:00 - 18:30 Pet Duo
18:30 - 20:00 Ruffneck
20:00 - 21:30 Amok
21:30 - 22:45 Rude Awakening
Host: TMC
Jump
11:00 - 12:30 Da Emperor
12:30 - 14:00 Da Pauli
14:00 - 15:30 Marcky
15:30 - 16:00 Bad Boyz
16:00 - 17:30 HS
17:30 - 18:45 Ronald V
18:45 - 20:00 Binum
20:00 - 20:30 Bassdrum project
20:30 - 22:00 Dark-E & D-Feat
22:00 - 23:00 Coone
Host: DV8
Hardcore
11:00 - 12:00 Reiner
12:00 - 13:00 Tommyknocker
13:00 - 14:30 Endymion vs Nexes
14:30 - 15:30 Dione
15:30 - 16:30 Neophyte
16:30 - 17:30 Catscan
17:30 - 19:00 Outblast vs JDA
19:00 - 19:30 Evil Activities
19:30 - 20:30 Nosferatu
20:30 - 21:30 Paul Elstak
21:30 - 22:00 Noize Suppressor
Host: MC Syco
Industrial
11:00 - 12:30 D-passion
12:30 - 13:30 E-noid
13:30 - 14:30 DaY-már
14:30 - 16:00 Mindustries
16:00 - 17:00 Bryan Fury
17:00 - 18:00 Partyraiser
18:00 - 19:00 Unexist aka jappo
19:00 - 20:00 The Producer
20:00 - 21:00 Tieum
21:00 - 21:30 Noisekick
21:30 - 22:45 Akira
Host: MC Da Hustla
Darkraver's love Island
11:00 - 15:00 Deaz D
15:00 - 22:00 Darkraver & Friends
Host: MC Steve Sweet
Hardtrance
11:00 - 13:00 Nowax
13:00 - 16:00 Kalashnikov
16:00 - 19:00 Jesselyn
19:00 - 22:00 Francois
Oldschool
11:00 - 13:00 DJ M
13:00 - 15:00 Ton T.B.
15:00 - 17:30 Rob
17:30 - 20:00 Miss Monica
20:00 - 22:45 Stanton
Host: MC Joe
Mainstage
11:00 - 13:00 Mike Heart
13:00 - 14:30 Yves DeRuyter
14:30 - 15:30 Fausto
15:30 - 17:00 Ruthless
17:00 - 18:00 Max Enforcer
18:00 - 19:30 Pavo vs Isaac
19:30 - 20:00 Southstylers
20:00 - 21:00 Max B Grant
21:00 - 22:00 The Prophet
22:00 - 23:00 Panic
Host: Ruffian
Early Rave
11:00 - 12:00 Bountyhunter
12:00 - 13:00 Waxweazle
13:00 - 14:15 Gizmo vs Bass-D
14:15 - 15:15 Yves
15:15 - 16:15 Chosen Few
16:15 - 17:15 Vince
17:15 - 18:15 Distortion & MC Raw
18:15 - 19:45 Paul Elstak & DJ Rob feat. MC Hughie Babe
19:45 - 21:15 Charly Lownoise & Mental Theo
21:15 - 22:30 The Viper & Mad-E-fact
Host: MC Alee
Hardstyle
11:00 - 12:30 D-Block & S-te-Fan
12:30 - 13:30 Pila
13:30 - 14:30 Trilok en Chiren
14:30 - 15:30 Lars Tindy
15:30 - 16:30 Luna
16:30 - 17:30 Duro
17:30 - 18:30 Tatanka
18:30 - 20:00 Beholder & Balistic
20:00 - 21:00 Deepack
21:00 - 22:00 Technoboy
Host: MC Villain
Techno
11:00 - 12:30 Jamie Ball
12:30 - 14:00 Q-IC
14:00 - 15:30 Robert Natus
15:30 - 17:00 Torsten Kanzler
17:00 - 18:30 Pet Duo
18:30 - 20:00 Ruffneck
20:00 - 21:30 Amok
21:30 - 22:45 Rude Awakening
Host: TMC
Jump
11:00 - 12:30 Da Emperor
12:30 - 14:00 Da Pauli
14:00 - 15:30 Marcky
15:30 - 16:00 Bad Boyz
16:00 - 17:30 HS
17:30 - 18:45 Ronald V
18:45 - 20:00 Binum
20:00 - 20:30 Bassdrum project
20:30 - 22:00 Dark-E & D-Feat
22:00 - 23:00 Coone
Host: DV8
Hardcore
11:00 - 12:00 Reiner
12:00 - 13:00 Tommyknocker
13:00 - 14:30 Endymion vs Nexes
14:30 - 15:30 Dione
15:30 - 16:30 Neophyte
16:30 - 17:30 Catscan
17:30 - 19:00 Outblast vs JDA
19:00 - 19:30 Evil Activities
19:30 - 20:30 Nosferatu
20:30 - 21:30 Paul Elstak
21:30 - 22:00 Noize Suppressor
Host: MC Syco
Industrial
11:00 - 12:30 D-passion
12:30 - 13:30 E-noid
13:30 - 14:30 DaY-már
14:30 - 16:00 Mindustries
16:00 - 17:00 Bryan Fury
17:00 - 18:00 Partyraiser
18:00 - 19:00 Unexist aka jappo
19:00 - 20:00 The Producer
20:00 - 21:00 Tieum
21:00 - 21:30 Noisekick
21:30 - 22:45 Akira
Host: MC Da Hustla
Darkraver's love Island
11:00 - 15:00 Deaz D
15:00 - 22:00 Darkraver & Friends
Host: MC Steve Sweet
Hardtrance
11:00 - 13:00 Nowax
13:00 - 16:00 Kalashnikov
16:00 - 19:00 Jesselyn
19:00 - 22:00 Francois
Oldschool
11:00 - 13:00 DJ M
13:00 - 15:00 Ton T.B.
15:00 - 17:30 Rob
17:30 - 20:00 Miss Monica
20:00 - 22:45 Stanton
Host: MC Joe
Ik vind um zalig
Techno en Schranz area
Early Hardcore area
Industrial area
de Hardcore area is weer te standaard voor woorden, maar dat zijn we inmiddels wel gewend
Voor de Hardstylers en Jumpers onder ons zijn er ook wel aardig wat leuke namen te bekennen denk ik
De Lokatie lijkt me gruwelijk..dus het moet nu toch zeker wel een heerlijk festival gaan worden als het weer een beetje mee zit
tevens constateer ik dat de prijs omlaag gegaan is, terwijl het aantal area's en dj's groter is als vorige editie
Hierbij toont Decibel/B2S toch wel flink schijt te hebben aan DefQon/Q-dance die de prijzen wel weer aardig opgekrikt hebben B2S goed werk!
Wat vinden jullie van de line up?
laatste aanpassing door een beheerder