Betreft: | evenement: Hellbound, zaterdag 17 juli 2004 om 18:00 |
Armageddon Project
Unexcist
Dione
Dr.Z.Vago
Endymion
D-Passion
Dr Macabre
Simon Underground
Speedfreak
Hellfish
Producer
Vizitor
Radium
hmmmmz dat zijn er veel haha wordt nog leuk als dadelijk de timetable komt! kan ik mooi een klein planninkje maken!
waar blijft die fucking timetable???????
ps. het wordt heel druk in de terror/speedcore zaal krijg ik de indruk...
Unexcist
Dione
Dr.Z.Vago
Endymion
D-Passion
Dr Macabre
Simon Underground
Speedfreak
Hellfish
Producer
Vizitor
Radium
hmmmmz dat zijn er veel haha wordt nog leuk als dadelijk de timetable komt! kan ik mooi een klein planninkje maken!
waar blijft die fucking timetable???????
ps. het wordt heel druk in de terror/speedcore zaal krijg ik de indruk...
Main Outdoor
18.00 - 19.00 Rob & Mc Joe
19.00 - 20.00 Dione & Dr.Z Vago
20.00 - 21.00 Lady Dana
21.00 - 22.00 Manu Le Malin vs Torgull
22.00 - 23.00 Endymion
23.00 - 23.30 Horrorist (Live)
23.30 - Einde Jappo aka Unexist
Main Indoor
23.00 - 00.00 Pavo
00.00 - 01.00 The Viper
01.00 - 02.00 Miss Flower
02.00 - 02.30 Armageddon Project (Live)
02.30 - 03.30 Partyraiser
03.30 - 04.00 Thundergods of Asgard
04.00 – 05.00 Uzi
05.00 - Einde Buzz Fuzz & Champ E-on
New Industrials/Darkstyle
00.00 - 01.00 T-Junction & Osiris
01.00 - 02.00 D-Passion
02.00 - 02.30 Hades (Live)
02.30 - 03.30 The Rapist vs Tieum
03.30 - 04.30 Daisy
04.30 - 05.00 Dr.Macabre (Live)
05.00 - Einde Promo vs Lenny Dee
Oldschool/Early Rave
00.00 - 01.00 Bountyhunter
01.00 - 02.00 Leviathan
02.00 - 03.00 Franky Jones
03.00 - 04.00 Claudio Lancinhouse
04.00 - 05.00 Bass D.
05.00 - 06.00 Dano vs Flamman
Terror/Speedcore
00.00 - 01.00 Radium
01.00 - 02.00 Simon Underground
02.00 - 03.00 Speedfreak
03.00 - 04.00 The Dj Producer
04.00 – 05.00 The Vizitor
05.00 – Einde Hellfish
18.00 - 19.00 Rob & Mc Joe
19.00 - 20.00 Dione & Dr.Z Vago
20.00 - 21.00 Lady Dana
21.00 - 22.00 Manu Le Malin vs Torgull
22.00 - 23.00 Endymion
23.00 - 23.30 Horrorist (Live)
23.30 - Einde Jappo aka Unexist
Main Indoor
23.00 - 00.00 Pavo
00.00 - 01.00 The Viper
01.00 - 02.00 Miss Flower
02.00 - 02.30 Armageddon Project (Live)
02.30 - 03.30 Partyraiser
03.30 - 04.00 Thundergods of Asgard
04.00 – 05.00 Uzi
05.00 - Einde Buzz Fuzz & Champ E-on
New Industrials/Darkstyle
00.00 - 01.00 T-Junction & Osiris
01.00 - 02.00 D-Passion
02.00 - 02.30 Hades (Live)
02.30 - 03.30 The Rapist vs Tieum
03.30 - 04.30 Daisy
04.30 - 05.00 Dr.Macabre (Live)
05.00 - Einde Promo vs Lenny Dee
Oldschool/Early Rave
00.00 - 01.00 Bountyhunter
01.00 - 02.00 Leviathan
02.00 - 03.00 Franky Jones
03.00 - 04.00 Claudio Lancinhouse
04.00 - 05.00 Bass D.
05.00 - 06.00 Dano vs Flamman
Terror/Speedcore
00.00 - 01.00 Radium
01.00 - 02.00 Simon Underground
02.00 - 03.00 Speedfreak
03.00 - 04.00 The Dj Producer
04.00 – 05.00 The Vizitor
05.00 – Einde Hellfish