😏
13 mei 2009
–
Hallenstadion (binnen)
Wallisellenstrasse 45
Wallisellenstrasse 45, Zürich
Zwitserland🇨🇭
Hallenstadion (binnen)
Wallisellenstrasse 45
Wallisellenstrasse 45, Zürich
Zwitserland🇨🇭
hardstyle × 10, hardcore × 8, trance × 6, house × 5, industrial hardcore × 4, techno × 4, electro × 3, frenchcore × 1, hardhouse, minimal, tech house
Tickets & prijs Energy 09
Deurverkoop: | € 50,- |
Minimumleeftijd?
18Stemresultaat: geweldig
geweldig | 21 | 58% | |
zeer goed | 3 | 8% | |
goed | 8 | 22% | |
ok | 2 | 6% | |
voldoende | 0 | ||
onvoldoende | 2 | 6% | |
slecht | 0 | ||
zeer slecht | 0 | ||
waardeloos | 0 |
Line-up Energy 09
Line-up is niet compleet.
Area 0 |
---|
Short-E vs Mainpower hardstyle |
The Ripper hardstyle |
1Mainfloor Arena - Hallenstadion |
Dave202 trance |
Sir Colin house |
2Hotter than Hell - Stadthalle Dietikon |
Cut A Kaos techno, hardcore |
Dano 🇳🇱 |
3ETX Hardstyle for Ever - Stadhalle Dietikon |
Lady Tom trance, hardstyle |
Max B. Grant hardstyle |
Philippe Rochard hardstyle, trance |
4Electro house floor - Hallenstadion |
6Trance floor - Hallenstadion |
Dream techno, trance |
Energy trance |
Statistieken
79 | bezoekers | |
27 | geïnteresseerd | |
70 / 24 | · | mannen / vrouwen |
26.8 | gemiddelde leeftijd | |
26.8 | leeftijd mediaan | |
6 | · | albumfoto's |
29 | · | opmerkingen |
7 | · | waarderingen |
geweldig | · | stemresultaat (36 stemmen) |
29 opmerkingen
Vorig jaar was dit het vetste feest waar ik mocht draaien!!! Wat een belevenis en wat een Energy niet normaal meer.
Uitspraak van Arie J Beukenoot op vrijdag 12 juni 2009 om 18:30:Mainfloor Arena - Hallenstadion
Affix
David Guetta
Sven Väth
Tiësto
haha ja was een foutje van pf, sta gewoon bij t betere beukwerk
fucking house in the mainfloor! fuck david gaytta!!! last year energy was shit... I mean for all hardstyle and hardcore lovers! and the price is very high
---> boycott fucking fashion victim Energy!!!
there is another afterparty... techno and schranz with 6 dancefloors in Hardbrûcke...
http://www.moving-city.ch/moving/
---> boycott fucking fashion victim Energy!!!
there is another afterparty... techno and schranz with 6 dancefloors in Hardbrûcke...
http://www.moving-city.ch/moving/
laatste aanpassing
Ook van de party, 1e keer streetparade en Energy.
Iemand ervaring met de kaartverkoop? Voldoende kaarten bij aanvang of is het echt nodig van te voren de kaarten te kopen?
Iemand ervaring met de kaartverkoop? Voldoende kaarten bij aanvang of is het echt nodig van te voren de kaarten te kopen?
Uitspraak van RAVEDINA_Janneke op vrijdag 12 juni 2009 om 12:49:HEB ER NU AL ZIN IN
lekker lollen
Hell ya!
Zelfde feestschema aan het hanteren voor de komende week zie ik, de juiste keuzes gemaakt dame!
Uitspraak van ehv: summere op donderdag 30 juli 2009 om 18:59:weet iemand of t feest in dietekon al uitverkocht is?
No it's never sold out You can also get the tickets at the door... but you will pay around 15% more... best place is to buy them at the Mainstation in Zürich. There they have a Ticketcorner counter...
De time-table:
Mainfloor Arena
19.00h Ralph
19.45h Igor Blaska I
20.15h Sven Väth (D)
22.15h Igor Blaska II
22.40h DJ Energy
23.00h Sir Colin + Loft 1
23.05h Sir Colin
23.30h David Guetta 🇫🇷
01.30h Tiesto 🇳🇱
03.30h Spaceplanet live feat. Diamond Dancers
03.37h Fedde le Grand 🇳🇱
05.37h Butterfly (I)
06.20h Dave202
07.00h END
Electro/House (Storage Ost)
19.00h Marco Jay
19.40h Gerry Fresh
20.10h Roberto di Dio
20.40h Djerem
21.10h Miguel
21.50h Andy Forrest
22.40h DJ Sam
23.20h Tomcat
23.55h Remady
00.40h Teo Moss
01.20h Christopher S
02.05h Scaloni
02.45h Minus 8
03.25h Mr. P!nk
04.10h Djerry C
04.50h K-Skill
05.30h Leeroy
06.10h B.K.
06.35h Vito Lonero
07.00h END
Diabolika (Foyer)
19.00h Bazz Kid (D)
20.00h Mike Caldaro
20.40h Andreas Neufeld
21.25h DJ Ralph 🇫🇷
22.15h Diabolika Soundz System (I):
Paolo Bolognesi, Emix + DJ Lewis,
Santacruz, Lou Beluco (Vox),
Henry Pass (Vox )
04.40h Eric Preston & Sachi Toyama
05.20h Fenomen 🇫🇷
04.55h Newtonn
06.35h Joe Janell
07.00h END
Trance
19.00h Akapella
20.00h Sammy Gee
20.50h DJ Inspiration
21.50h S.P.H.E.R.E
22.30h Scream
23.30h Mind-X
00.30h DJ S.I.One & DJ Sky
01.30h DJ Energy
02.30h Gianni Parrini
03.30h Noise
04.30h Dream
05.20h Dynamic
06.10h Invincible DJ vs A-One
07.00h END
Hardstyle (Rang 1 Hallenstadion)
19.00h Nibio DJ
20.00h Dr. C
21.00h Warphead Project
21.45h Blue Devilz
22.30h Nighthawk
23.30h Bäm Bäm live
00.00h Enemy
00.50h The Ripper
02.00h Blackmail
02.50h Suicide Corps
03.50h Razor DJ & Bassdog
04.50h Noize Freakz
06.00h Scoopy
ETX Hardstyle (Stadthalle Dietikon UG)
21.00h Venom vs Dready 2
21.30h Scoopy vs Jean Nomis
22.00h Snowstorm vs Nu Pulse
22.30h Djanny vs. Miss Hiroko
23.20h The Ripper
00.00h Blackmail vs Lady Tom
01.30h Max B. Grant & Philippe Rochard
03.00h Gizmo
04.00h Vortex
05.00h Sisma DJ vs Synergee
05.50h Bäm Bäm DJ Team Live
06.10h Enemy vs. Dj Razor
07.00h END
Hotter Than Hell Mainfloor: (Stadthalle Dietikon EG)
21.00h Luzifer&Ray
21.45h The Rapist
22.30h Distortion
23.30h Affix
00.15h Cut A. Kaos his 40th birthday ("the best of hc“ set!)
01.00h OCD
01.45h Rotterdam Terror Corps (RTC) LIVE
02.15h Dione
03.00h Randy
03.45h Lenny Dee
04.30h Dave Speed (his very last audience)
05:30h Claudio Lancinhouse
06.15h Airfire
07.00h END
Hotter Than Hell Mainfloor: Label Floor: (Stadthalle Dietikon OG)
(hosted by: GLADIUS EVENTS/AIRFIRE PRODUCTIONS/BRAINDEATH)
21.00h BBH
22.00h Miss Jay Kill
22.45h DOT Live
23.30h DMS
24.15h Execute DJ Team
01.15h JNS DJ Team
01.15h Punisher Live
02.00h Hormonal Squirrel
03.00h Giuly
03.45h Miss Mackie
04.30h Audiomaniacs
05.30h DJ Scream
06.15h The Massacre
Scratch Da House – Showbizz (Mainfloor OXA)
22.00h Tim Black
23.00h Igor Blaska
24.00h Jam Janiro
01.00h Plastik Funk
01.45h Sir Colin feat. Viper
03.15h Houseshaker
04.00h Owen & Sven Luv
AFTERHOURS UNTIL MONDAY MORNING 04.00h
INCLUDED IN TICKET
Scratch Da House – Showbizz (Mainfloor OXA)
22.00h Exzess & Escale
23.00h Chris Evan
00.00h Raffi Lusso DJ
01.00h Nico from Sweden
02.00h Jay Rock
03.00h Electro Garage Crew
04.00h Tony Deeftig
Mainfloor Arena
19.00h Ralph
19.45h Igor Blaska I
20.15h Sven Väth (D)
22.15h Igor Blaska II
22.40h DJ Energy
23.00h Sir Colin + Loft 1
23.05h Sir Colin
23.30h David Guetta 🇫🇷
01.30h Tiesto 🇳🇱
03.30h Spaceplanet live feat. Diamond Dancers
03.37h Fedde le Grand 🇳🇱
05.37h Butterfly (I)
06.20h Dave202
07.00h END
Electro/House (Storage Ost)
19.00h Marco Jay
19.40h Gerry Fresh
20.10h Roberto di Dio
20.40h Djerem
21.10h Miguel
21.50h Andy Forrest
22.40h DJ Sam
23.20h Tomcat
23.55h Remady
00.40h Teo Moss
01.20h Christopher S
02.05h Scaloni
02.45h Minus 8
03.25h Mr. P!nk
04.10h Djerry C
04.50h K-Skill
05.30h Leeroy
06.10h B.K.
06.35h Vito Lonero
07.00h END
Diabolika (Foyer)
19.00h Bazz Kid (D)
20.00h Mike Caldaro
20.40h Andreas Neufeld
21.25h DJ Ralph 🇫🇷
22.15h Diabolika Soundz System (I):
Paolo Bolognesi, Emix + DJ Lewis,
Santacruz, Lou Beluco (Vox),
Henry Pass (Vox )
04.40h Eric Preston & Sachi Toyama
05.20h Fenomen 🇫🇷
04.55h Newtonn
06.35h Joe Janell
07.00h END
Trance
19.00h Akapella
20.00h Sammy Gee
20.50h DJ Inspiration
21.50h S.P.H.E.R.E
22.30h Scream
23.30h Mind-X
00.30h DJ S.I.One & DJ Sky
01.30h DJ Energy
02.30h Gianni Parrini
03.30h Noise
04.30h Dream
05.20h Dynamic
06.10h Invincible DJ vs A-One
07.00h END
Hardstyle (Rang 1 Hallenstadion)
19.00h Nibio DJ
20.00h Dr. C
21.00h Warphead Project
21.45h Blue Devilz
22.30h Nighthawk
23.30h Bäm Bäm live
00.00h Enemy
00.50h The Ripper
02.00h Blackmail
02.50h Suicide Corps
03.50h Razor DJ & Bassdog
04.50h Noize Freakz
06.00h Scoopy
ETX Hardstyle (Stadthalle Dietikon UG)
21.00h Venom vs Dready 2
21.30h Scoopy vs Jean Nomis
22.00h Snowstorm vs Nu Pulse
22.30h Djanny vs. Miss Hiroko
23.20h The Ripper
00.00h Blackmail vs Lady Tom
01.30h Max B. Grant & Philippe Rochard
03.00h Gizmo
04.00h Vortex
05.00h Sisma DJ vs Synergee
05.50h Bäm Bäm DJ Team Live
06.10h Enemy vs. Dj Razor
07.00h END
Hotter Than Hell Mainfloor: (Stadthalle Dietikon EG)
21.00h Luzifer&Ray
21.45h The Rapist
22.30h Distortion
23.30h Affix
00.15h Cut A. Kaos his 40th birthday ("the best of hc“ set!)
01.00h OCD
01.45h Rotterdam Terror Corps (RTC) LIVE
02.15h Dione
03.00h Randy
03.45h Lenny Dee
04.30h Dave Speed (his very last audience)
05:30h Claudio Lancinhouse
06.15h Airfire
07.00h END
Hotter Than Hell Mainfloor: Label Floor: (Stadthalle Dietikon OG)
(hosted by: GLADIUS EVENTS/AIRFIRE PRODUCTIONS/BRAINDEATH)
21.00h BBH
22.00h Miss Jay Kill
22.45h DOT Live
23.30h DMS
24.15h Execute DJ Team
01.15h JNS DJ Team
01.15h Punisher Live
02.00h Hormonal Squirrel
03.00h Giuly
03.45h Miss Mackie
04.30h Audiomaniacs
05.30h DJ Scream
06.15h The Massacre
Scratch Da House – Showbizz (Mainfloor OXA)
22.00h Tim Black
23.00h Igor Blaska
24.00h Jam Janiro
01.00h Plastik Funk
01.45h Sir Colin feat. Viper
03.15h Houseshaker
04.00h Owen & Sven Luv
AFTERHOURS UNTIL MONDAY MORNING 04.00h
INCLUDED IN TICKET
Scratch Da House – Showbizz (Mainfloor OXA)
22.00h Exzess & Escale
23.00h Chris Evan
00.00h Raffi Lusso DJ
01.00h Nico from Sweden
02.00h Jay Rock
03.00h Electro Garage Crew
04.00h Tony Deeftig
bron: www.energy.ch
laatste aanpassing