volgorde:
|
Abstract for President | 1 | Jimmy Woo, Amsterdam |
Abstract, Godenzonen Plaatjesdraaiers, Mr. VI |
Afdeling:Breek · @ Noodlanding | 14 | Paradiso, Amsterdam |
Azzeration, Nigel, That Fool, Trollface, Wexx |
Afterparty ES | 7 | Klup, Groningen |
Club Jeudi · Wheel for Tunes | | Club Stalker, Haarlem |
Charles Michel, Jeroony, Mark Boon |
CookieClub | 4 | AIR, Amsterdam |
Quinten 909, Tettero |
De verschrikkelijk ongelukkige Unofficial Eurosonic Afterparty · With lots of Jäger Music | 4 | De Blauwe Engel, Groningen |
De Grote Vinnie, Donnie & Sjakie Show, DoctR, Fellow |
Driehoek | 4 | Studentendiscotheek Nox, Maastricht |
Dubiosity, Funktion, Mozaiek, Pjotr G., Tommy Four Seven |
Eurosonic at Simplon · Donderdag | 17 | Simplon, Groningen |
120 Days, AKS, Chateau Marmont, Dope D.O.D., Ghostigital, Gomes, Housse de Racket, Jessie Ware, Redinho, RocketNumberNine |
Gute Laune | 3 | ACU, Utrecht |
DUBieus, Kijk Een Ster, Ruwedata, Subp Yao |
Helix Special | | Sugar Factory, Amsterdam |
The Salvador Brothers |
Live on stage | 11 | WillemEen, Arnhem |
Baraka, Bounce-b, Mindsick, The Interruptor |
Los(t) | 6 | Bermuda Eindhoven, Eindhoven |
Iceman, Jamie Johnson, La Fuente |
Madness | 6 | Panama, Amsterdam |
Daniel Sticious, Mitchell Supreme, Nouveaubeats, Pulse the Kid |
MC Dirty B b-day bash | 1 | Cinéma, Rotterdam |
Bryan Dalton, Cruz Barros, Darryl Antunez, Dyna, Jeremaine S, Leroy Styles, Marc MacRowland, Me Like MC, Motafied Beatz, Nick Base, Ra-Zoon, Rudy Lima, Stefan Vilijn, Superior, Undercontrol, Vaiks L & Rowses, Zawdi MC |
Memphis Maniacs | | Luxor Live, Arnhem |
Memphis Maniacs |
Nachtsport | 9 | Merleyn, Nijmegen |
Herrfer, Rick Vio, William Köster |
Nicks | 10 | Dock 154, Utrecht |
Klemtoon, Majestic, Odenkirchen |
OffCourse076 · Nº Six | 20 | Discotheek Kerkplein, Breda |
Apster, Mell Tierra, Quintino, Soul Cartel |
Oldschool Classics | 2 | Coyote Ugly Bar, Breda |
Gizmo |
Paradox | | Paradox, Tilburg |
DNA |
Poesjes & Katers | | Ludwig II, Amsterdam |
Lady Bee |
Reveal | 22 | Escape Club, Amsterdam |
Joury Gijzen, Marc Benjamin |
Student Nights | 1 | Club Seven, Eindhoven |
Ferre Santos |
Wicked Jazz Sounds Club Night | | Sugar Factory, Amsterdam |
Leroy Rey, Phil Horneman |
WKND | 10 | Studio 80, Amsterdam |
Dorine Dorado, Edwin Oosterwal, Wub |