😏
1 september 2021
georganiseerd door Le Guess Who?
–
Centrum Utrecht (binnen)
Centrum
Centrum, Utrecht
Nederland
Centrum Utrecht (binnen)
Centrum
Centrum, Utrecht
Nederland
Tickets & prijzen Le Guess Who?
Early bird, 4 dagen: | € 113,- | → uitverkocht |
Voorverkoop, 4 dagen: | € 133,- |
Alle bovenstaande prijzen zijn inclusief servicekosten.
Minimumleeftijd?
18Line-up Le Guess Who?
Line-up is niet compleet.
Diaki downtempo |
Ensemble Klang · band |
Marcelle techno |
Matana Roberts · percussie |
Midori Takada · percussie |
Oren Ambarchi · live |
Phil Elverum · zang |
Ronald Langestraat · instrumentalist |
Sessa · zang |
Statistieken
2 | geïnteresseerd | |
3 | geïnteresseerd | |
941 | bezoekers @ 1 september 2021 | |
2900 | geïnteresseerd @ 1 september 2021 | |
3 | · | nieuwsberichten |
7 | · | video's |
Nieuws
Le Guess Who? presenteert tweede editie van concertserie Hidden Musics op festival in 2021
1 september 2021
Na een overweldigende eerste editie in 2019 keert concertreeks Hidden Musics in 2021 terug naar Le Guess Who?, 11-14 november in Utrecht. 1
Le Guess Who? is een festival voor vooruitstrevende en grensverleggende muziek en cultuur van over de hele wereld. Eerder dit jaar moest Le Guess Who? het festival verplaatsen van 2020 naar 2021. De organisatie maakt nu de curatoren en eerste artiesten voor de veertiende editie bekend, die staat gepland voor 11 t/m 14 november 2021.
Met pijn in het hart maakt de festivalorganisatie van Le Guess Who? vandaag bekend dat de festivaleditie van dit jaar wordt verplaatst naar 2021.
Le Guess Who? returns to Utrecht in 2021, 11-14 November.
We can't wait to welcome you back. 4-Day Festival Passes are available now via leguesswho.com/tickets
We can't wait to welcome you back. 4-Day Festival Passes are available now via leguesswho.com/tickets
→ lees meer
Le Guess Who? returns to Utrecht in 2021, 11-14 November.
We can't wait to welcome you back. 4-Day Festival Passes are available now via leguesswho.com/tickets
Le Guess Who? 2021 program so far:
〰️〰️〰️ curated by John Dwyer: Bent Arcana / Brigid Dawson & Sunwatchers / Earth Girl Helen Brown / faUSt performing Faust IV live! / Gustaf / Old Time Relijun / OSEES
〰️〰️〰️ curated by Lucrecia Dalt: Beatriz Ferreyra / FELIX KUBIN / Julián Mayorga / Lucrecia Dalt & Aaron Dilloway / Tarta Relena
〰️〰️〰️ curated by Matana Roberts: Damon Locks’ Black Monument Ensemble / Irreversible Entanglements / Jesu / Joëlle Léandre / Oren Ambarchi
〰️〰️〰️ curated by Midori Takada: Ensemble Klang presents Thrift Hybrids / Ton-Klami
〰️〰️〰️ curated by Phil Elverum: Duma KE / Lori Goldston / Mari Kalkun / the Microphones
〰️〰️〰️ General program: Alabaster dePlume (artist-in-residence) / Alexander Scriabin - 'Le Poème du Feu' performed by Radio Filharmonisch Orkest / Aquiles Navarro & Tcheser Holmes / Arooj Aftab / Black Country, New Road / Bohren & Der Club Of Gore / Conjunto Papa Upa / Etran de L’Air / Gebroeders Dieleman van Eeckhout / Ghalia Benali in Hadret Ishq / keiyaA / Kiko Dinucci / L'Rain / Lucinda Chua / Lycox / Mazaher / Model Home / PAINT / Parrenin/Weinrich / Pa Salieu / Pink Siifu / Ronald Langestraat & Tim Koh / Sessa / Siti Muharam / SPAZA / Spirit Fest / Tara Clerkin Trio / The Necks / Vanishing Twin / William Basinski performing Lamentations
〰️〰️〰️ Nyege Tapes presents Hakuna Kulala Club Night: Authentically Plastic / Diaki / Marcelle/Another Nice Mess / Menzi / Turkana
〰️〰️〰️ Uncloud presents: Ana Roxanne / Galya Bisengalieva / Vladislav Delay AV live (visuals by AGF)
+ more artists to be announced.
We can't wait to welcome you back. 4-Day Festival Passes are available now via leguesswho.com/tickets
Le Guess Who? 2021 program so far:
〰️〰️〰️ curated by John Dwyer: Bent Arcana / Brigid Dawson & Sunwatchers / Earth Girl Helen Brown / faUSt performing Faust IV live! / Gustaf / Old Time Relijun / OSEES
〰️〰️〰️ curated by Lucrecia Dalt: Beatriz Ferreyra / FELIX KUBIN / Julián Mayorga / Lucrecia Dalt & Aaron Dilloway / Tarta Relena
〰️〰️〰️ curated by Matana Roberts: Damon Locks’ Black Monument Ensemble / Irreversible Entanglements / Jesu / Joëlle Léandre / Oren Ambarchi
〰️〰️〰️ curated by Midori Takada: Ensemble Klang presents Thrift Hybrids / Ton-Klami
〰️〰️〰️ curated by Phil Elverum: Duma KE / Lori Goldston / Mari Kalkun / the Microphones
〰️〰️〰️ General program: Alabaster dePlume (artist-in-residence) / Alexander Scriabin - 'Le Poème du Feu' performed by Radio Filharmonisch Orkest / Aquiles Navarro & Tcheser Holmes / Arooj Aftab / Black Country, New Road / Bohren & Der Club Of Gore / Conjunto Papa Upa / Etran de L’Air / Gebroeders Dieleman van Eeckhout / Ghalia Benali in Hadret Ishq / keiyaA / Kiko Dinucci / L'Rain / Lucinda Chua / Lycox / Mazaher / Model Home / PAINT / Parrenin/Weinrich / Pa Salieu / Pink Siifu / Ronald Langestraat & Tim Koh / Sessa / Siti Muharam / SPAZA / Spirit Fest / Tara Clerkin Trio / The Necks / Vanishing Twin / William Basinski performing Lamentations
〰️〰️〰️ Nyege Tapes presents Hakuna Kulala Club Night: Authentically Plastic / Diaki / Marcelle/Another Nice Mess / Menzi / Turkana
〰️〰️〰️ Uncloud presents: Ana Roxanne / Galya Bisengalieva / Vladislav Delay AV live (visuals by AGF)
+ more artists to be announced.